Rany na bradavkách

Mgr. Lucia Michoňková, bola Vám položená nová otázka v poradni na babetko.sk

prosím vás o poradenie, som 2 týždne po pôrode, bradavky na prsiach mám krvácajúce, takže aj moja dcérka mala čiernu stolicu.po 4 dňových 39stupň.horúčkach sa mi stratilo mlieko.dieťa je hladné, plače, mam začať dokrmovať a čím a v akom množstve?


Dobrý deň,
Z Vašich riadkov čítam o ťažkej situácii, v ktorej ste sa ocitli. Máte za sebou ťažké obdobie, z ktorého ťažko vidieť východisko v pokračovaní v dojčení. Sú však zdroje, z ktorých sa dá aj teraz čerpať a niečo z nich pre vec vyťažiť.
Je nevyhnutné riešiť Vašu situáciu s bradavkami, teplotou, predpokladám, že súvisela s prsníkmi, neviem, či išlo o zápal a ako bol liečený.
Ďalej treba riešiť situáciu dieťatka, jeho stav, aj v súvislosti s Vašou rodinnou anamnézou najmä pri zavádzaní umelej výživy, možno konzultovať s pediatrom, prípadne riešiť situáciu altrernatívnym kŕmením. Mám málo informácií na to aby som sa k veci mohla presnejšie vyjadriť.
Ak máte záujem, môžete sa so mnou skontaktovať aj telefonicky alebo osobne.
Myslím na Vás a budem rada, keď sa pomocou Vašich informácií a pomocou mojich skúseností budeme môcť vo veci zorientovať a vyriešiť ju najlepšie ako sa dá.

S pozdravom a prianím všetkého dobrého.
Lucia Michoňková

 
OVdesign button · Vytvorené v systéme DokuWiki